aboutinfo

BİZ KİMİZ ?

2005 yılında Ağaç İşleme Makineleri’nin otomasyon yazılımlarını yaparak Ağaç İşleme Makineleri sektörüne giriş yapan kurucumuz Rıdvan TUNÇ’un iştirakiyle 2018 yılında Lignum Ağaç İşleme Makineleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak sektörün öncü firmalarından biri olma hedefiyle yolculuğuna başlamıştır.
Bursa Nilüfer’de üretime devam etmekte olan firmamız İmalat, Ar-Ge, Pazarlama ve Finans departmanları olmak üzere 50’den fazla çalışanıyla üretime devam etmektedir. Tasarımı tamamen bize ait olan CE Sertifikalı makinelerimizin tasarım ve imalat aşamasında her türlü kontrole tabi tutulmasının ardından son aşamada kalite kontrol testleri titizlikle yapılmaktadır.
Tek çakım ve çift çakım palet hatları, kablo makarası çakım ve işleme hatları, kesim makineleri ve müşteri talebine göre üretilen taşıyıcı ve konveyörlerle birlikte Türkiye’de Ağaç İşleme sektörüne böylesine geniş bir ürün yelpazesi sunabilen sayılı firmalardan biridir.
İmalat bölümümüzde bulunan lazer, apkant makineleri ve CNC torna tezgahlarıyla birlikte ağaç işleme makinelerinin her aşamasını kendi bünyesinde üretebilen firmamız ayrıca uzman ve sektörün gerektirdiklerine hakim ekibiyle birlikte üretimin her aşamasına kalitesini yansıtmaktadır.
Yurtiçinde kereste ve palet üretimi sektörüne yön veren firmamızın yurtdışında da özellikle Doğu Avrupa ve Balkanlar bölgesinde ihracat kapasitesi oldukça yüksektir. Yurtiçi ve yurtdışında üreticilerimizin tesislerinde yaptığımız analizlerle kendi firmalarına uygun makineler ve hatları belirlemelerine destek olarak, üreticilerimizin üretim kapasitelerinin ve kalitelerinin gelişmesine destek olmaktayız.
Yalnızca satış öncesi değil satış sonrasında da Deneyimli Teknik Servis ekibimizle birlikte üreticilerimizin yaşadığı her türlü sorunda uzaktan veya yerinde en hızlı şekilde müdahale ederek olası bir üretim kaybını en hızlı şekilde önlemekteyiz. Satış sonrası desteğini mümkün olan en kısa sürede vermek firmamızın en önemli prensiplerinden biridir.
Firmamızın tek hedefi sadece yurtiçinde değil tüm dünyada yüksek kalite standartlarıyla birlikte üreticilerimize hizmet vererek “Uzman Ekip, Yüksek Kalite, Memnun Üretici” sloganıyla Türk Makine Sanayisi’ni en iyi şekilde temsil etmektir.

NEDEN LIGNUM ?

infoselect

Ürünlerimizi Online Katalog Üzerinden İnceleyebilirsiniz. ?

TANITIM VİDEOMUZ